EN

Rreth Nesh

Gëzuar që u njohëm!

Mirë se vini në Feiyou

Feiyou, e themeluar në vitin 1993, e cila është një ndërmarrje e grupit të pajisjeve të edukimit parashkollor. Ajo ka pesë zona prodhimi në Wenzhou, Hangzhou dhe Suzhou në Kinë, me më shumë se 800 punonjës dhe një punishte standarde moderne rreth 130,000 metra katrorë. Si një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë, Feiyou zotëron Institutin e Kërkimeve të Ndërmarrjeve për Pajisjet e Arsimit Parashkollor Zhejiang....
Një parashkollor profesional pajisje arsimore ndërmarrje grupore!

Përvoja e prodhimit

29

Madhësia e shkëlqyer e ekipit

800

+

Klientët e shërbyer

50000

+

produkti kryesor

3000

+

Porjekt

Porjekt
Qendra tregtare Santa Fe

Qendra tregtare Santa Fe

Mexico City

Feiyou krijon shesh lojërash të mbyllura për fëmijë për Santa Fe Cen...
Parku i Pallatit Xingqing, Xi'an, Kinë

Parku i Pallatit Xingqing, Xi'an, Kinë

Xi'an

Feiyou Outdoor Play Case: Elephant Valley Adventure - Xingqi...
Kopshti i përgjithshëm i personalizuar

Kopshti i përgjithshëm i personalizuar

Danling

Rasti i personalizuar i kopshtit të fëmijëve Danlingguoguo i planit të përgjithshëm...
Produkt Mobilje Kopshti

Produkt Mobilje Kopshti

Shanghai

Shfaqja e vizualizimit - Paraqitja e hapësirës së klasës (Sipërfaqja: 130 m²)

pse ne

Pse të zgjidhni na?
Çfarë garancish do të merrni?

Avantazhet e produktit

Me një punëtori standarde prej 130,000 metrash katrorë, Feiyou tashmë ka arritur më shumë se 200 patenta teknike. certifikatën e kalimit të këndit të lojërave TUV e cila përputhet me standardin EN1176, gjithashtu ISO9001, ISO14001, ISO45001 e kështu me radhë.

Avantazhet e markës

E themeluar në vitin 1993. Rrjeti i marketingut i Feiyou rrezaton pesë kontinente, produktet shiten mirë në më shumë se 60 vende dhe rajone. Ne siguruam pajisje kënd lojërash për më shumë se 50,000 kopshte dhe komunitete në mbarë botën.

Avantazhet e Dizajnit

Feiyou ka një ekip të cilësisë së lartë të kërkimit dhe zhvillimit dhe dizajnit, i cili mund t'ju ofrojë një zgjidhje të plotë të projektimit për shesh lojërash në natyrë dhe mobilje të brendshme për fëmijë, sipas kërkesave tuaja themelore, ju mirëpresim të gjithë të bashkoheni me ne.

Përparësitë e Shërbimit

Përpara dorëzimit, inspektoni rreptësisht çdo komponent për t'u siguruar që nuk ka gabim, Ne kemi një ekip shërbimesh të shkëlqyera me përvojë të madhe për t'ju ndihmuar në montimin e shesheve të lojërave. Kënaqësia jonë të krijojmë bashkëpunim afatgjatë me ju.

LAJME

Furnizimi ynë i drejtpërdrejtë
Lexoni Lajmet tona më të fundit
Mobiljet e brendshme të fëmijëve janë domosdoshmëri për ta për të luajtur në kopshtin e fëmijëve, ato kontribuojnë në këndin e lojërave për fëmijë. Ne duam të krijojmë një vend të vogël mrekullish në mendjet e tyre...
17 qershor 2022
Sheshi i lojërave moderne lejon argëtim të pakufizuar dhe të sigurt në ajër të hapur jo vetëm për fëmijët e të gjitha moshave, por edhe për të rinjtë.
17 qershor 2022
Marrja e fëmijëve në park kërkon që prindërit ose kujdestarët të vëzhgojnë zonat përreth.
17 qershor 2022
Të lutem shko
mesazh

Tel / WhatsApp / WeChat:

tel:+86-13566236059

Kontaktoni:

Toni Zhang

WeChat

Produkte

Projekt

Lajme

Kategoritë e nxehta

-

-

Zhejiang Feiyou Kangti Facilities Co., Ltd
Mbështetja e TI Nga mbështetje
Na ndiqni
E drejta e autorit© 2022 Zhejiang Feiyou Kangti Facilities Co., Ltd nga injnet - Blog | Politikat e privatësisë | Termat dhe Kushtet
Fillimi
Produkte
E-Mail
Kontakt
Skanoni kodin
më i lartë